Grupa Azoty Siarkopol poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Manewrowy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • wykonywanie prac manewrowych z taborem kolejowym,
  • sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych,
  • obsługa punktów załadunkowych i wyładunkowych,
  • zabezpieczanie odstawionego taboru kolejowego przed zbiegnięciem,
  • obsługiwanie przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej,
  • sprawdzanie stanu rozjazdów i zwrotnic, na których odbywa się praca manewrowa,
  • obsługiwanie urządzeń łączności przewodowej i bezprzewodowej,
  • obserwacja drogi przebiegu.

Poszukujemy osoby:

  • z wykształceniem minimum zawodowym,
  • z doświadczeniem w pracy na ww. stanowisku,
  • posiadającej świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku manewrowy,
  • wykazującą się bardzo dobrym stanem zdrowia wymaganym do wykonywania czynności na danym stanowisku (1 kat. wzroku, 1 kat. słuchu)  i aktualnymi badaniami okresowymi, z umiejętnością pracy w zespole,
  • operatywnej, zaangażowanej i sumiennej w wykonywaniu czynności,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku rewident taboru i inne.

Oferujemy:

  • pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe (min. szkolenia, ubezpieczenie grupowe, program Multisport, bogaty pakiet socjalny).