W środę 24 czerwca 2026 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. (dalej jako „Spółka”). Podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zostały podjęte uchwały zatwierdzające:
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy podjęło również uchwałę w sprawie podziału zysku netto za rok obrotowy 2025 zgodnie z wnioskiem Zarządu Spółki.
Dodatkowo zostały podjęte uchwały w sprawie absolutoriów.