Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Siarkopol poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Inżynier - specjalista, zastępca kierownika (zespół ds. efektywności energetycznej)

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie sytuacji energetycznej Spółki poprzez systematyczne zarzadzanie energią cieplną, elektryczną i gazową prowadzące do jej racjonalnego wykorzystania i zmniejszanie kosztów energii,
  • Realizacja zobowiązań Spółki w przyjętej Polityce Energetycznej w zakresie poprawy wyniku energetycznego jak i spełnienia wymagań prawnych i innych związanych z wykorzystaniem, wydajnością i zużyciem energii cieplnej, gazowej i elektrycznej,
  • Opiniowanie opracowań technicznych dotyczących przedsięwzięć wpływających na efektywność energetyczną,
  • Inicjowanie audytów energetycznych oraz nadzór nad procesami inwestycyjnymi wynikającymi z przeprowadzonych audytów,
  • Inspirowanie działań służących poprawie efektywności energetycznej celem uzyskania planowanych wskaźników WWE,
  • Opracowywanie analiz, kalkulacji, raportów,
  • Prowadzanie działań związanych z Systemem zarządzania energią wg ISO 50001.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, wyższe techniczne, uniwersyteckie np. fizyka,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku aplikowanym lub pokrewnym,
  • Znajomość niezbędnych aktów prawnych in. Ustawa o Efektywności Energetycznej i inne,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Aplikację proszę kierować na adres e-mail ##hxpgzdeda#at#vgjeppodin.rdb## lub składać w kancelarii Spółki z dopiskiem „Z3”.

Bliższych informacji można uzyskać pod nr tel. 15 864 92 00.

Prosimy również o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Wyszukiwarka