Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Siarkopol poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Inżynier elektryk - specjalista, zastępca kierownika

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie, utrzymanie i eksploatacja sieci dystrybucyjnej SN i nN,
  • Wykonywanie funkcji Operatora Systemu Dystrybucyjnego,
  • Prowadzenie rejestru wymagań prawnych i innych dotyczących zarzadzania energią elektryczną,
  • Przygotowywanie wniosku do zatwierdzenia Taryfy,
  • Analiza systemów energetycznych w zakresie bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej, bilansu mocy,
  • Sporządzanie i wystawianie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej,
  • Prowadzenie spraw związanych z zamawianiem, rozliczaniem i zakupem energii elektrycznej,
  • Nadzór nad prowadzonymi zadaniami remontowymi i inwestycyjnymi na majątku koncesyjnym.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektryk, kierunki studiów elektrotechnika  lub pokrewne,
  • Umiejętność przygotowywania analiz, kalkulacji, raportów,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku aplikowanym lub pokrewnym,
  • Znajomość niezbędnych aktów prawnych in. Prawo Energetyczne i inne,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Aplikację proszę kierować na adres e-mail ##hxpgzdeda#at#vgjeppodin.rdb##  lub składać  w kancelarii Spółki z dopiskiem „Z3”.

Bliższych informacji można uzyskać pod nr tel. 15 864 92 00.

Prosimy również o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Wyszukiwarka